Základní péče

pokus 3.jpg, 27kB

- preventivní péče
- konzervační - záchovná stomatologie
- estetická stomatologie
- protetická stomatologie, tj. částečné,skeletové a celkové
  snímatelné náhrady včetně využití technologie zásuvných
  spojů a fixní náhrady (porcelán-metalokeramika,
  kompozitní plast, pryskyřice)
  Po dohodě expresní zhotovení výše uvedených náhrad!!!
- geroprotetika
- gerodontologie
- laseroterapie
- ultrazvukové odstraňování zubního kamene
- bělení zubů

Ústní hygiena

Nový trend v preventivním vyšetření parodontu objevil, že dospělý pacient přichází o své zuby spíše kvůli parodontitidě, než kvůli zubnímu kazu. Na základě této skutečnosti vznikla potřeba rozšířit preventivní část stomatologie o novou profesi – dentální hygienistku. Dentální hygienistka je tedy dalším důležitým členem našeho týmu stomatologické ordinace. Dentální hygienistka stomatologa nenahrazuje, ale je jeho spolupracovníkem.Hlavní náplní její práce je především :zjištění a dokumentace ( diagnostika) stavu chrupu a parodontu, zhotovení rentgenových snímků, odstraňování zubního plaku a kamene, bělení zubů a instruktáž pacientů o nových trendech ve správné každodenní péči o chrup. V obecné rovině lze říci, že správná péče o chrup a profesionální dentální prevence je základním předpokladem zdravých zubů. Proč tedy nezačít s profesionální dentální prevencí již nyní?

Implantáty

Nejmodernějším způsobem jakým dnes nahradit ztrátu části či celého chrupu jsou zubní implantáty, proto se staly dnes již samozřejmou součásti námi nabízených služeb. Od července 2004, kdy proběhly úspěšně první operace, nabízíme ve spolupráci s firmou Ormed (výhradní zástupce pro ČR a SR) výrobky švýcarské firmy Straumann.Systém Straumann je autorizován, veškeré produkty mají certifikáty ISO 9001 a značku CE. V případě zájmu Vás budeme rádi informovat na našem tel. čísle 2 41 40 39 70. Bližší informace o firmě Straumann naleznete na této adrese.

Chrániče zubů

Podle American Dental Association je v USA pomocí chráničů zubů ročně přecházeno 200.000 zranění. Přesto že je to velký úspěch, National Youth Sports Foundation odhaduje, že lidé ve Spojených státech během sportovních aktivit ztratí více než 5 milionů zubů ročně. Podle Dr. Ray Padilly jsou celkové léčebné náklady na jeden vyražený zub dvacetkrát větší než cena preventivního na míru zhotoveného zubního chrániče. Bližší informace o námi zhotovovaných chráničích zubů naleznete zde.

vypnutí / zapnutí kaskádových stylů
© 2009 ivifis. Designed byTemplateYes